Akıllı Tablet

BLOG

Akıllı Tablet Uygulamasını Nasıl Kullanırım?

12 Haziran 2012

Nasıl Kullanırım?

Akıllı Tablet uygulamasını aslında kullanmak çok kolaydır. Uygulamayı kullanabilmek için yapmamız gereken 5 adımı sizlere anlatmak istiyoruz:

 1. iPad’inize AppStore’dan Akıllı Tablet uygulamasını ücretsiz olarak indirin.
  Uygulamayı tabletinizle açtığınızda karşılama ekranını göreceksiniz. Bu ekranda e-mail adresi ve şifre talep etmektedir. Bu bilgileri girebilmeniz için Akıllı Tablet web sitesinden hesap açmanız gerekmektedir.
 2. Akıllı Tablet web sitesini kullanarak ücretsiz hesabınızı oluşturun.
  Hesabınızı oluşturduktan sonra Akıllı Tablet web sitesi üzerinden satın alabileceğiniz dijital kitapları göreceksiniz. Bu hesap bilgileriyle istediğiniz herhangi bir dijital kitabı kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Kartınızla satın aldığınız bu dijital kitaplar tabletinize giriş yaptıktan sonra otomatik olarak tablete tanımlanacaktır.
 3. Tabletinizde Akıllı Tablet uygulamasını açın ve e-mail adresi ve şifrenizi girin.
  E-mail ve şifrenizi girdikten sonra satın aldığınız bütün kitaplar uygulamanızda tanımlanacaktır.
 4. Satın aldığınız dijital kitaplarınızı tabletinize indirin.
  Karşınıza çıkan ekrandaki dijital kitaplar henüz pasif haldedir. Bu kitapları aktif olarak kullanabilmek için kitabın üzerine tıklamanız ve kitabı indirmeye başlamalısınız. Kitap bir kereye mahsus olmak üzere internet üzerinden indirilecektir ve daha sonra kitabınız aktif halde kullanıma açık olacaktır.
 5. Kitaplarınızı dilediğiniz şekilde kullanın.
  İndirme işlemi bittikten sonra kitaplarınız kullanıma hazır hale gelecektir. Kitaplarınızı artık kullanabilirsiniz. Kitaplarınız üzerinde yapılan her türlü değişiklik otomatik olarak kaydedilmektedir.

Akıllı Tablet uygulamasından çıkarken kullanıcı çıkışı yapmanıza gerek yoktur. Size özel tanımlanmış dijital kitapların başka kişiler tarafından kullanımını önlemek için uygulamadan kullanıcı çıkışı yapmayınız. Yaptığınız takdirde tekrar giriş yapabilirsiniz. Fakat dijital kitaplarınızı tekrar indirmeniz gerekecektir.